Ponuka-služby

Unikátne služby z nášho portfólia. Diagnostika, fyzioterapia a terapie pod vedením skúsených odborníkov.

Unikátna diagnostika Formetric 4D + Podológia a biomechanika

Komplexná diagnostika celého pohybového aparátu má nenahraditeľné miesto v rámci prevencie a tiež pri identifikovaní príčin problémov a ich odstránení. Preto sme v rámci jednej služby spojili tie najlepšie diagnostické metódy, čoho výsledkom je unikátne vyšetrenie v rámci celého Slovenska. Vyšetrenie zahŕňa komplexnú diagnostiku chrbtice a panvy prístrojom Formetric 4D, vyšetrenie nôh a chodidiel v rámci podológie a biomechaniky s podrobnými meraniami a výstupom v podobe ortopedických vložiek na mieru.

Najmodernejšia dostupná diagnostika

Prístroj Formetric 4D je ultramoderné zariadenie, ktoré umožňuje detailné zobrazenie stavu chrbtice a panvy v statickom postoji a dynamickom pohybe. Poskytuje presnú interpretáciu stavu chrbtice a panvy, držania tela, dokáže odhaliť poškodenia a deformácie aj v rannom štádiu. Pacient tiež absolvuje biomechanické vyšetrenie kĺbov, svalov a šliach celej dolnej končatiny vrátane chodidla. Na základe presných informácií dokáže lekár pacientovi odporučiť, ako predísť problémom alebo liečiť už tie existujúce. Najlepšou možnosťou z hľadiska prevencie i liečby je výroba funkčných ortopedických vložiek presne na mieru na základe sadrového odliatku chodidla. Nosenie funkčných ortopedických vložiek odstráni bolesti a zdravotné problémy nôh a chrbtice, pretože poskytne najlepšiu anatomicky efektívnu pozíciu chodidla. Tým umožní kostiam a svalom optimálne anatomické rozloženie pri pohybe aj oddychu.

Priebeh vyšetrenia

Celý proces trvá dve hodiny a je unikátny aj v tom, že sa na ňom podieľajú dvaja špecialisti - rehabilitačný lekár a ortopéd MUDr. Július Kazimír a akreditovaná podiatrička BSc (Hons) Denisa Mertl MChS. Pozornému oku dvoch expertov s mnohoročnými skúsenosťami nič neujde a klient získa podrobnú analýzu stavu chodidiel, nôh, chrbtice a panvy. Výsledkom vyšetrenia je výroba ortopedických vložiek na mieru a ďalšie odporúčania, ako liečiť prípadné zdravotné problémy. Výhodou je, že vyšetrenie dokáže odhaliť aj problémy, ktoré sa ešte nestihli prejaviť.

Výhody

  • Komplexná diagnostika pohybového aparátu
  • Vyšetrenie od dvoch špecialistov
  • Neoceniteľné vyšetrenie z hľadiska prevencie
  • Identifikovanie príčin bolestí chodidiel a pohybového aparátu
  • Odhalenie náchylnosti k rozvinutiu zdravotných problémov
  • Ortopedické vložky 100 % na mieru
  • Trvalé odstránenie bolestí a problémov pohybového aparátu
  • Zvýhodnená cena
Cenník: Unikátna diagnostika Formetric 4D + Podológia a biomechanikaČasCena
Unikátna diagnostika Formetric 4D + Podológia a biomechanika - diagnostické vyšetrenie a meranie s výstupom na ortopedické vložky na mieru120'120 €
 
Súvisiace odkazy: Formetric 4D, podológia alebo hľadajte viac Formetric 4D, podológia
^ Registrácia
Zaregistrujte sa do nášho newsletteru, dostávajte novinky a prispievajte do fóra k témam zdravia