Ponuka-služby

Unikátne služby z nášho portfólia. Diagnostika, fyzioterapia a terapie pod vedením skúsených odborníkov.

Omladzovacie techniky

Známky starnutia sa ako prvé prejavujú na tvári. Vrásky pribúdajú, časom sa prehlbujú. Ak chcete vyzerať mladšie, príťažlivejšie, bez vrások - ak chcete mať sviežu a jasnú tvár – odporúčame aplikáciu omladzovacích techník.

Ide o súbor procedúr, ktoré vychádzajú z učenia tradičnej čínskej medicíny. Ich pôsobením sa uvoľňuje energia prúdiaca v tele. Telu je umožnené, aby vytváralo mladistvý vzhľad podporou rastu kolagenových a elastinových vlákien, ktoré vyhladzujú vrásky.

Hoci sú omladzovacie techniky účinné, nedokážu napraviť dôsledky nezdravého životného štýlu. Sú však veľmi dobrou alternatívou k plastickej chirurgii a moderným chemickým prípravkom (napr. botox, kyselina hyaluronová) bežne používaným v súčasnej tzv. modernej kozmetike.

Výhody omladzovacích techník

  • nejde o chirurgický zákrok
  • nemajú vedľajšie účinky
  • vyhladzujú jemné vrásky
  • hlboké vrásky sú menej nápadné
  • tvár dostáva mladistvý vzhľad
  • podporuje sa tvorba kolagénových vlákien
  • zmenšujú sa póry
  • odstraňujú sa pigmentové škvrny
  • sú vhodné aj na liečbu akné

Jedno ošetrenie trvá cca 120 minút. Ošetrovaná je tvár, v prípade potreby aj ruky a nohy. Behom ošetrenia klient v kľude odpočíva na lehátku, cíti sa príjemne a uvoľnene. Používané omladzovacie techniky stimulujú prirodzený kolobeh energie. Po konci procedúry sú jemné kontúry vrások zmazané, hlbšie vrásky sú vyplnené a najhlbšie vrásky sú zmenšené. Terapia tiež znižuje stres, zmierňuje bolesť hlavy a pomáha odstraňovať akné.

Počet ošetrení je individuálny a záleží na počte a hĺbke vrások, na veku a na celkovom zdravotnom stave klienta. Obvykle stačí 6 ošetrení.

S omladzovacími technikami TČM je vhodné začať pred tridsiatym rokom života a svoju pleť si udržovať bez vrások pravidelným ošetrovaním. 
Cenník: Omladzovacie technikyČasCena
Omladzovacie techniky120'90 €
Kombinovaná krátka terapia TČM a omladzovacie techniky120'110 €

Cenník balíkov: Omladzovacie technikyPopisZvýhodnená cena pri kúpe balíkaCelková úspora v EURCena pri kúpe jednot. vyšetrení a terapiíJednotková cena pri kúpe balíkaJednotková cena bez balíka
Omladzovacie techniky 66x Omladzovacie techniky468 €72 €540 €78 €90 €
Omladzovacie techniky 1010x Omladzovacie techniky760 €140 €900 €76 €90 €
Kombinovaná krátka terapia TČM a omladzovacie techniky 66x kombinácia kratkej terapie TČM + omladzovacie techniky570 €90 €660 €95 €110 €
Kombinovaná krátka terapia TČM a omladzovacie techniky 1010x kombinácia kratkej terapie TČM + omladzovacie techniky900 €200 €1100 €90 €110 €
 
^ Registrácia
Zaregistrujte sa do nášho newsletteru, dostávajte novinky a prispievajte do fóra k témam zdravia