Ponuka-služby

Unikátne služby z nášho portfólia. Diagnostika, fyzioterapia a terapie pod vedením skúsených odborníkov.

Masáže

V MEDANTE si môžete vybrať masáž komplexnú alebo čiastkové masáže.

Komplexná masáž

Masér začína proces masážou a dokonalým uvoľnením chodidiel, na ktorých sú prvé indície možných blokov a spaziem. Presnou stimuláciou vybraných bodov pomôže naštartovať v tele uvoľňovacie (hojivé) procesy. Keď sa postupne uvoľnia prvotné tenzie, pri vôni príjemne hrejivého oleja postupne na základe predchádzajúcich zistení pokračuje do hlbších vrstiev. Predstavte si, akoby našiel niť, ktorá ho postupne vedie a každý ťah sa odvíja od toho predošlého. Na záver sú najkritickejšie oblasti ošetrené tinktúrou, ktorá je u nás rovnako ako masážny olej, vlastnoručne pripravená.

Čiastkové masáže sa zameriavajú na špecifické partie tela a ich kombinácie. Pozitívne účinky sa prejavia podľa výberu masáže na konkrétnych častiach tela, ale taktiež podporujú psychofyzickú regeneráciu celého organizmu.

Účinky masáže:

Regenerácia mäkkých tkanív
Svaly, úpony, šľachy a kĺby reagujú na masáž prekrvením, čo má za následok uvoľnenie a detoxikáciu.

Pocit ľahkosti, uvoľnenie napätia a stresu
Uvoľňujúca masáž pri jemnej vôni a relaxačnej hudbe vplýva na celkový stav organizmu, spomaľuje mozgové vlny na frekvenciu Alfa a preľaďuje ho do relaxačného stavu. V hladine Alfa sa okrem odbúrania emocionálneho a fyzického stresu spúšťajú omladzovacie procesy v bunkách, samoliečebné procesy a posilňuje sa imunitný systém.

Eliminácia bolesti – akútnej i chronickej
Bolesť očí, hlavy, krku, chrbtice... Akákoľvek bolesť pohybového aparátu je častým zdrojom diskomfortu, ukrývajúci sa v podobe tlaku a ťahu v pohybovej sústave. Ak sa ho podarí uvoľniť, bolesť sa zmenšuje, resp. zmizne úplne.

Hydratácia pokožky
Odstraňuje odumreté bunky, uvoľňuje póry, čím umožňuje pokožke dýchať. Pokožka sa pod vplyvom pravidelnej masáže spevní a stáva sa pružnejšou. Prinavracia jej hebkosť i vitalitu.
Cenník: MasážeČasCena
Masáž klasická/športová90'58 €
Masáž klasická/športová60'48 €
Masáž klasická/športová45'38 €
Masáž klasická/športová30'28 €
Havajská masáž LOMI-LOMI60'50 €
Mäkké techniky - uvoľnenie krčnej chrbtice45'34 €
Bankovanie (vákuová masáž chrbta)30'28 €
Reflexná masáž chodidiel45'34 €
 
Súvisiace odkazy: Masáž alebo hľadajte viac Masáž
^ Registrácia
Zaregistrujte sa do nášho newsletteru, dostávajte novinky a prispievajte do fóra k témam zdravia