Klinika

Spoznajte našu víziu, hodnoty, tím, partnerov a vybavenie. Zistite, čo o nás vravia klienti a médiá.

Moderné vybavenie

Klinika MEDANTE v rámci portfólia ponúkaných služieb prináša na slovenský trh možnosť komplexného diagnostického a terapeutického vyšetrenia. Našim klientom je k dispozícii ultramoderné prístrojové vybavenie, ktoré umožňuje aplikovať nasledovné terapie:

Hilterapia

Laserový systém pracujúci s HILT impulzom dokáže preniknúť do najhlbších vrstiev svalových a kostrových tkanív bez povrchového poškodenia kože. Aplikáciami vysokofrekvenčného laseru od talianskeho výrobcu (jediný prístroj svojho druhu na svete) dochádza k dosahovaniu superlatívnych výsledkov vo forme okamžitej úľavy od akútnej či chronickej bolesti.

Formetric 4D

Jedinečná technológia, ktorá zabezpečuje rýchle a bezbolestné zobrazenie stavu chrbtice v statickom postoji a dynamickom pohybe. Bez zdraviu škodlivého RTG žiarenia. Poskytuje detailnú a presnú interpretáciu držania tela a postavenia chrbtice a panvy spolu s viac ako päťdesiatimi parametrami.

Magnetoterapia

Aplikácia špecifických magnetických polí na ľudské telo zabezpečuje neinvazívnu liečbu kožného, svalového a kostného tkaniva, tlmenie bolesti, liečbu edémov a zápalov. Ako jedno z prvých zariadení na Slovensku umožňuje Klinika Medante celotelovú aplikáciu automatizovaným celotelovým magnetom, ktorý patrí medzi globálnu technologickú špičku.

Radiálna rázová vlna

Prístroj ShockMaster 500 pomocou rázových vĺn spúšťa v tele regeneračné, rekonštrukčné a fyziologické procesy, znižuje napätie v tkanive a zabezpečuje analgetický a protizápalový efekt.

Ultrasonoterapia

Mechanická energia pozdĺžneho vlnenia prechádza mäkkými tkanivami do hĺbky. Dosahuje skvelé výsledky pri zápalových ochoreniach kĺbov, všetkých formách osteoartróz, deformáciách chrbtice a ďalších zdravotných problémoch.

Elektroliečba

Vpravovanie elektrického prúdu do organizmu cez kožu prostredníctvom elektród pomáha v akútnych aj chronických štádiách funkčných a štrukturálnych porúch predovšetkým pohybového systému.

Allegro 2 Reformer

je najnovší unikátny aparát zo skupiny Pilates prístrojov. Základom reformera sú oceľové pružiny, ktoré sa pri cvičení naťahujú a kladú špecifický odpor. Takže svaly pracujú neustále v dvoch smeroch - najprv odpor pružiny prekonávajú a vzápätí ho brzdia.

Oxygenoterapia

Liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka je vysoko účinná vďaka prístrojovému vybaveniu od svetovej jednotky vo svojom obore, americkej korporácie Airsep.
 
Súvisiace odkazy: Magnetoterapia, Hilterapia, Ozonoterapia, Oxygenoterapia alebo hľadajte viac Magnetoterapia, Hilterapia, Ozonoterapia, Oxygenoterapia
^ Registrácia
Zaregistrujte sa do nášho newsletteru, dostávajte novinky a prispievajte do fóra k témam zdravia