Blog

Zaujímavé informácie zo športu, zdravia a medicíny z pohľadu našich lekárov a terapeutov.

Blog

 • Sekunda medzi nebom a zemou

  21.09.2016 - Reakcie: 2
  Sú veci medzi nebom a zemou… Levitácie, predtuchy i zázračné uzdravenia. A potom sú ľudia medzi zemou a nebom. Zázračné deti, ktoré predčasne dospeli a dospelí, ktorí detinsky čakajú na zázrak. Ale ná ... »»

 • Čas strávený na rybách sa nepočíta do ľudského života

  20.09.2016 - Reakcie: 3
  Táto prastará egyptská múdrosť stojí na strane všetkých, ktorí túžia zastaviť prirodzený beh vecí a spomaliť časomieru našej existencie. Obhajuje ich trpezlivosť a vášeň. V tých dlhých okamihoch čakan ... »»

 • Život s celiakiou bez obmedzení

  20.09.2016 - Reakcie: 1
  Moderná medicína bola pre mňa vždy jediným riešenímCeliakiu mi diagnostikovali v roku 2003. Mal som vtedy 22 rokov. Do 28. roku života som denne užíval niekoľko liekov, nakoľko ma od útleho detst ... »»

 • Bylinky sú zdravšie, ako si ľudia myslia

  19.09.2016 - Reakcie: 1
  Vedieť niečo o bylinkách nie je na zahodenie. Jedlám dodajú skvelú chuť a navyše budete o poznanie zdravší. Tajomstvo byliniekTajomstvo byliniek spočíva v množstve rôznych fytochem ... »»

 • Skokanské koleno

  19.09.2016 - Reakcie: 5
  A teraz si zaskočíme do ortopedických a rehabilitačných ambulancií, kde veľmi často v štatistikách vyskakuje syndróm typickej bolesti v dolnej a hornej časti jabĺčka, známy aj ako "skokanské koleno" ( ... »»

 • Ľudské telo ako raj pre mikróby - pre tie dobré i zlé

  18.09.2016 - Reakcie: 2
  Ľudské telo sa skladá z veľkého množstva mikróbov, kam patria baktérie, vírusy, plesne, prvoky, teda všetko, čo je vonku alebo vnútri nášho organizmu. Táto téma ma veľmi fascinuje a v posle ... »»

 • Tehotenstvo a diastáza

  12.04.2016 - Tehotenstvo sa označuje za najkrajšie obdobie v živote ženy. U človeka trvá 280 dní, a teda 40 týždňov ± 2 týždne. Delí sa na tri trimestre, I. trimester začína prvým týždňom a kon ... »»

 
^ Registrácia
Zaregistrujte sa do nášho newsletteru, dostávajte novinky a prispievajte do fóra k témam zdravia